In memoriam Ab Busser  

Op 19 november 2023 overleed onze Ab Busser.

Samen met Riet werd hij lang geleden lid van de Petanque Vereniging Beek, nadat hij als speler van Valkatties Nijmegen de sfeer van ons Euregio Toernooi had geproefd. In 2015 won hij datzelfde Euregio toernooi, samen met Riet Busser en Frans van Heumen.

Ab was actief als vrijwilliger binnen onze club. In 2015 heeft Ab een petanque training verzorgd, samen met Jan Brussen. Ook organiseerde hij enkele toernooien. In 2016 was Ab de Clubkampioen en in 2020 won hij het Snerttoernooi. Zijn team wist zich enkele jaren knap te handhaven in de Hoofdklasse van de Nationale Petanque Competitie.

Steeds weer maakten Ab en Riet de lange reis vanuit Arnhem over de Waalbrug naar onze club: het betekende veel voor hem. De laatste tijd ging zijn gezondheid achteruit, kon hij alleen nog toekijken en natuurlijk was hij de chauffeur voor Riet.

Ab we gaan je missen! We wensen Riet veel sterkte.