In memoriam Dave Holster

Ons clublid Dave Holster is overleden. Dit verschrikkelijke nieuws bereikte ons zaterdag 10 maart, toen hij zou spelen in de pétanque competitie. Die ochtend kwam hij niet opdagen, wat niets voor Dave was. Zijn teamgenoot ging eens kijken waar hij bleef en trof hem aan, vredig ingeslapen op zijn zitbank.
Dave was niet alleen een sportieve en fanatieke speler van onze vereniging, maar heeft door de jaren heen veel betekend voor de Pétanque Vereniging Beek en de Stichting ter Bevordering van de Pétanquesport Beek. Als penningmeester en organisatorische duizendpoot heeft hij de bouw van onze eigen sporthal met buitenbanen aan de Alde Weteringweg mede mogelijk gemaakt.

De laatste jaren zorgde hij voor zijn vrouw To, ook een gewaardeerd lid van onze club. Haar achteruitgang ging hem zeer aan het hart. Onze gedachten gaan uit naar To en we leven met haar mee in dit grote verdriet.

Dave, we zullen je missen.